KONZULTACE

Nabízím individuální konzultace, kde probereme Váš současný zdravotní stav, váš současný jídelníček a Váš záměr změny. At už tou změnou je pro vás potřeba zhubnout /  přibrat / posílit imunitu / dát do kupy /  pomohu Vám lépe pochopit sám sebe a tím se vyhrabat ze zmatečných informací a doporučení a nastavit váš jídelníček a sebepéči tak, aby Vám dělal radost a bylo Vám v něm dobře.
 
Výchozí pro nás bude Vaše jedinečná konstituce a současný stav, tedy konstelace, ve kterých se právě nacházíte. Od toho se odrazíme a nasměrujeme vaše nové kroky tak, aby pro Vás byly uchopitelné a zvládnutelné. Dostanete ode mne informace, které Vám pomohou lépe poznat sám sebe, jak se stravovat s ohledem na svou konstituci a jaké metody "sebepéče" jsou pro vás vhodné.
 
Bez těchto vědomostí tápeme, ztraceni v rozporuplných výživových doporučeních a neumíme ve svém životě ukotvit. Nevíme, co opravdu je pro nás dobré, zkoušíme tu a tamto a často je z toho pěkný chaos a ztráta motivace vedoucí k opětovnému zabřednutí do zajetých (nefunkčních) kolejí.

Nastavíme nový jídelníček, najdeme vhodný zdroj doplnování živin, vhodný pohyb a aktivity, které vás rozproudí a pomohou přenastavit stávající nefunkční systém.
 

Jak konzultace bude probíhat?

  1. Před naším prvním setkáním Vám pošlu dotazník a budu po Vás chtít, abyste si po dobu min 3 dnů zapisovali vše co jíte a čas (čím více dní, tím lépe). 
  2. Při prvním setkání projdeme tyto záznamy, dovyptám se na vše potřebné a probereme možnosti změn a nového jídelníčku.
  3. Vypracuji pro vás doporučení pro Vaší konstituci v současném stavu (práce, rodina, ...), vhodné potraviny a vhodný typový jídelníček. Nejedná se o dietní jídelníček, kde budete počítat kalorit, cukry, tuky, bílkoviny a odvažovat si množství. To ode mne opravdu neočekávajte, my půjdeme cestou nového pochopení sám sebe, která může být sice pomalejší, ale zato trvalá. Budeme měnit nejenom stravování, ale také vnitřní nastavení. Pokud nevíte, proč změny nastavujete, tak to nefunguje.
  4. Následující konzultace nastavíme dle vašich možností. Budeme postupovat tak, aby Vám to vyhovovalo. Někdo potřebuje delší čas na rozjezd a uchopení změny, někdo nad sebou potřebuje “kontrolu”, protože ho to více motivuje. To nechám na Vás.  Postupně budeme odstraňovat nepotřebné zlozvyky a upravovat jak Váš jídelníček, tak i Vaše stravovací a pohybové návyky a všechno podchytíme úžasnou metodou dotekové hypnozy Access Bars, díky které budeme mazat nefunkční programy z vašeho nevědomí. 

Ceník

  1. Uvodní konzultace (90 min), vč. zpracování dotazníku, společné probrání možnosti změn a nového jídelníčku   1500,- Kč  
  2. Následující konzultace, vypracování konkrétního doporučení pro Vaší konstituci (60 min)    1 500,- Kč
  3. Následující konzultace propojená s terapií Access Bars (90 min)    1300,- Kč

Mám zájem o vstupní konzultaci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: